Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta w Paco Athletic Shop

Zatrudnię odpowiedzialną osobę do obsługi klienta, samodzielnej sprzedaży artykułów sportowych i suplementów diety w Galerii Handlowej "Twierdza" w Zamościu.

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta
Miejsce pracy: Zamość
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż suplementów i artykułów sportowych
  • składanie zamówień
  • dbanie o bardzo dobry wizerunek firmy
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • praca przy komputerze

Wymagania:

  • własny transport
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność
  • miła aparycja
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (handel, obsługa klienta)
  • komunikatywność i otwartość
  • uczciwość i lojalność
  • mobilizacja do pracy

Oferujemy:

  • pracę rozwojową z możliwością podnoszenia kwalifikacji i zarobków
  • wynagrodzenie stałe oraz prowizyjne
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • miłą atmosferę

Oferty CV prosimy wysyłać na adres:
PACO ATHLETIC SHOP
ul. 1-go Maja 12
20-410 Lublin

lub drogą mailową

tel.: 81 534-54-00 od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 - 17:00

Najlepsze modowe marki

60057432_437411313685434_5913523917611335680_n.png60057432_437411313685434_5913523917611335680_n_1.png