Karta podarunkowa Galerii Zamość

zamosc_giftcard.jpg

Karta do Galerii Twierdza

Karta Podarunkowa to idealny pomysł na prezent na każdą okazję Imieniny, święta czy upominek dla pracowników to tylko kilka propozycji gdzie możesz ją wykorzystać. Dzięki niej nie będziesz martwił się czy prezent spodobał się Twoim bliskim.

Jak działa?

Karta Podarunkowa do Galerii Twierdza Zamość to rodzaj przedpłaconej karty elektronicznej autoryzowanej we wszystkich sklepach w Galerii Twierdza Zamość, które akceptują płatność kartą MasterCard. Kartę można doładować kwotą zaczynającą się od 30 do 4000 złotych. Ważność kart podarunkowych do 30 września 2021 roku.

Jak zamówić?

Z uwagi na sytuację epidemiczną kartę podarunkową Galerii Twierdza Zamość można zamówić telefonicznie pod numerem: 84 530 05 01. bądź kontaktując się drogą mailową z [email protected] Zamówienia na kartę podarunkową są przyjmowane od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 14:00. Płatność tylko przelewem.

Karta podarunkowa Galerii Zamość

Wypełnij poniższy formularz, a po otrzymaniu danych skontaktujemy się z Tobą.

Zamknij

Najlepsze modowe marki

www_960x960_na_wynos_twierdza_l.pngwww_960x960_na_wynos_twierdza_l_1.png

Newsletter Gelerii Twierdza Zamość

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o ciekawych wydarzeniach, atrakcyjnych ofertach i najnowszych modowych trendach!

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód:

Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od EPP Retail – Twierdza Zamość Sp. z o.o., al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa newslettera zawierającego treści marketingowe dotyczące oferty Wzorcowni Włocławek. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EPP Retail – Twierdza Zamość Sp. z o.o., al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa (dalej: „Administrator”). W celu świadczenia usługi wysyłki newslettera – podstawą prawną przetwarzania jest niezbędność przetwarzania do wykonania umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO); W przypadku kierowania do Pana/Pani treści marketingowych w ramach newslettera – podstawą prawną przetwarzania, w tym z wykorzystaniem profilowania, jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) w związku z wyrażoną zgodą na otrzymywanie newslettera. W tym przypadku dane będą w naszym posiadaniu do momentu złożenia sprzeciwu. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych przez Administratora oraz o przysługujących Pani/Panu prawach dostępne są w dokumencie Polityka prywatności znajdującej się na stronie internetowej www.galeriatwierdzazamosc.pl/polityka-prywatnosci.