Karta podarunkowa Galerii Zamość

Zamosc_karta_nowy_internet_1920x1080.png

Karta do Galerii Twierdza

Karta Podarunkowa to idealny pomysł na prezent na każdą okazję Imieniny, święta czy upominek dla pracowników to tylko kilka propozycji gdzie możesz ją wykorzystać. Dzięki niej nie będziesz martwił się czy prezent spodobał się Twoim bliskim. Karty można zakupić w punkcie sprzedaży, online oraz w kartomacie. W wygodny sposób możesz sprawdzić online saldo Karty: https://galeriatwierdzazamosc.finpay.pl/
** Adres strony znajduje się na rewersie Karty podarunkowej

Jak działa?

Karta Podarunkowa do Galerii Twierdza Zamość to rodzaj przedpłaconej karty elektronicznej autoryzowanej w większości sklepów w Galerii Twierdza Zamość, które akceptują płatność kartą MasterCard (płatności kartą podarunkową nie można zrealizować w sklepie Jysk oraz KIK). Kartę można doładować kwotą zaczynającą się od 50 do 1000 złotych. Karta jest ważna rok od dnia zakupu.

Jak zamówić?

Kartę podarunkową można kupić w kartomacie zlokalizowanym przy sklepie Smyk (urządzenie akceptuje tylko płatności bezgotówkowe),w punkcie sprzedaży na wyspie z biżuterią IoksFashion (płatności gotówkowe i bezgotówkowe) oraz online na stronie https://galeriatwierdzazamosc.finpay.pl/. Kupując kartę podarunkową płacisz tylko kwotę zasilenia karty. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Karta jest aktywna w ciągu 30 minut od jej zakupu.

Jak złożyć zamówienie na karty podarunkowe dla firm sprawdź tutaj FAQ zamówienia firmowe

Karta podarunkowa Galerii Zamość

Wypełnij poniższy formularz, a po otrzymaniu danych skontaktujemy się z Tobą.

Zamknij

Najlepsze modowe marki

Newsletter Gelerii Twierdza Zamość

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o ciekawych wydarzeniach, atrakcyjnych ofertach i najnowszych modowych trendach!

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód:

Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od EPP Retail – Twierdza Zamość Sp. z o.o., al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa newslettera zawierającego treści marketingowe dotyczące oferty Galerii Twierdza Zamość. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EPP Retail – Twierdza Zamość Sp. z o.o., al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa (dalej: „Administrator”). W celu świadczenia usługi wysyłki newslettera – podstawą prawną przetwarzania jest niezbędność przetwarzania do wykonania umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO); W przypadku kierowania do Pana/Pani treści marketingowych w ramach newslettera – podstawą prawną przetwarzania, w tym z wykorzystaniem profilowania, jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) w związku z wyrażoną zgodą na otrzymywanie newslettera. W tym przypadku dane będą w naszym posiadaniu do momentu złożenia sprzeciwu. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych przez Administratora oraz o przysługujących Pani/Panu prawach dostępne są w dokumencie Polityka prywatności znajdującej się na stronie internetowej www.galeriatwierdzazamosc.pl/polityka-prywatnosci.