Udogodnienia dla klientów w centrum handlowym:

Zobacz plan centrum

Pokój rodzica z dzieckiem

Czas spędzany w Galerii Twierdza Zamość powinien być komfortowy dla każdego – także dla rodzin z dziećmi. Rodzice z dziećmi znajdą u nas specjalną przestrzeń. W pokoju rodzica z dzieckiem znajdują się wygodna kanapa do karmienia, przewijak, mikrofalówka oraz helpomat z artykułami higienicznymi (pieluchami, chusteczkami nawilżanymi czy śliniakami).

Godziny ciszy

Wie­my, że oso­by ze spek­trum au­ty­zmu mo­gą czuć się nie­kom­for­to­wo w miej­scach peł­nych dźwię­ków i świa­teł. Dla­te­go też, że­by za­dbać o na­szych klien­tów wysokowrażliwych w każ­dą sobotę mię­dzy 9.00 a 11.00, na te­re­nie Galerii Twierdza Zamość mu­zy­ka oraz ko­mu­ni­ka­ty są wy­ci­sza­ne do minimum.

KIDS PLAY

Jesteśmy galerią, którą chętnie odwiedzają rodziny z dziećmi. Dlatego też udostępniamy bezpłatny interaktywny plac zabaw dla dzieci, z którego dzieci mogą korzystać pod opieką swojego opiekuna.

Bookcrossing

to nic innego jak strefa wędrującej książki, która znajduje się w strefie restauracyjnej. Strefa ta ma na celu popularyzację czytelnictwa. Książki można czytać na miejscu jak i w zaciszu swojego domu, ale pod pewnymi warunkami. Zabrane książki po przeczytaniu powinny wrócić na nasz regał. Jeżeli daną książkę chcesz zatrzymać w swojej bibliotece zostaw inny egzemplarz w zamian. W ten sposób nasze wędrujące książki stale będą w ruchu.

Skrytka

Komfortowe zakupy są dla nas ważne, dlatego udostępniamy bezpłatne szafki dla Klientów, w których mogą umieścić swoją odzież wierzchnia czy torby z zakupami. Każda skrytka jest zabezpieczona elektrycznym zamkiem, który jest otwierany za pomocą jednorazowego 4-cyfrowego kodu, który każdy klient indywidualnie nadaje skrytce.

Stacja ładowania pojazdów

Karta podarunkowa

Kartę podarunkową można kupić w kartomacie zlokalizowanym przy sklepie Smyk (urządzenie akceptuje tylko płatności bezgotówkowe) oraz w punkcie sprzedaży na wyspie z biżuterią IoksFashion (płatności gotówkowe i bezgotówkowe). Kupując kartę podarunkową płacisz tylko kwotę zasilenia karty. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Karta jest aktywna w ciągu 30 minut od jej zakupu.

Stacja rowerowa

Stacja naprawy rowerów usytuowana została na parkingu przy galerii tak aby każdy w dogodnym momencie mógł skorzystać z dostępnych narzędzi i samodzielnie dokonać drobnych napraw.

Różowa skrzyneczka

skrzyneczka umieszczona w damskiej toalecie zaopatrzona w bezpłatne środki higieniczne (podpaski).

Zestaw S.O.S.

Dbamy o osoby w spectrum autyzmu i wysokowrażliwe, dla których tłum ludzi w centrum handlowym, nadmiar dźwięków czy zapachów mogą wywoływać ataki paniki czy stany napadowe. Właśnie z myślą o takich sytuacjach przygotowaliśmy zestawy SOS (zestaw zawiera koc z przyjemnej tkaniny, gniotek antystresowy oraz słuchawki wygłuszające w wersji dla dzieci jak i dorosłych),z których klienci mogą bezpłatnie skorzystać w razie potrzeby. Zestawy są dostępne u Ochrony obiektu.

Obiekt bez barier

Dzięki licznym udogodnieniom dla osób z niepełnosprawnością i ograniczeniami w poruszaniu się otrzymaliśmy certyfikat „Obiektu bez barier”. Wejścia do Galerii oraz wszystkich naszych lokali są bezprogowe. Przy toaletach i pokoju rodzica znajdują się tabliczki informacyjne w alfabecie Braille’a. Osoby z niepełnosprawnością mogą także korzystać ze specjalnie przystosowanej toalety.

Galeria przyjazna zwierzętom

Galeria Twierdza Zamość to miejsce przyjazne zwierzętom. Sklepy, które zezwalają na zakupy z psem, oznaczone są specjalną naklejką. Bez obaw można się poruszać ze swoim psiakiem po pasażu. Dodatkowo przy wejściach do Galerii ulokowane są miski z wodą.

Toalety przystosowane dla małych dzieci

toalety damskie i męskie zostały zaopatrzone w podesty dla dzieci a specjalnie przygotowane kabiny są wyposażone w nakładki na sedes, tak aby dzieci mogły swobodnie skorzystać z toalety wraz ze swoim opiekunem.

Wypożyczenie wózka spacerowego lub nosidełka

Umożliwiamy wypożyczenie wózka spacerowego lub nosidełka dla dzieci, z którego Klienci mogą korzystać podczas pobytu w Galerii Twierdza Zamość. Wózek czy nosidełko można wypożyczyć bezpłatnie jednakże wymagana jest kaucja w kwocie 50 zł, która jest zwracana po zakończeniu wypożyczenia.

Najlepsze modowe marki

Newsletter Gelerii Twierdza Zamość

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o ciekawych wydarzeniach, atrakcyjnych ofertach i najnowszych modowych trendach!

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód:

Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od EPP Retail – Twierdza Zamość Sp. z o.o., al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa newslettera zawierającego treści marketingowe dotyczące oferty Galerii Twierdza Zamość. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EPP Retail – Twierdza Zamość Sp. z o.o., al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa (dalej: „Administrator”). W celu świadczenia usługi wysyłki newslettera – podstawą prawną przetwarzania jest niezbędność przetwarzania do wykonania umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO); W przypadku kierowania do Pana/Pani treści marketingowych w ramach newslettera – podstawą prawną przetwarzania, w tym z wykorzystaniem profilowania, jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) w związku z wyrażoną zgodą na otrzymywanie newslettera. W tym przypadku dane będą w naszym posiadaniu do momentu złożenia sprzeciwu. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych przez Administratora oraz o przysługujących Pani/Panu prawach dostępne są w dokumencie Polityka prywatności znajdującej się na stronie internetowej www.galeriatwierdzazamosc.pl/polityka-prywatnosci.